با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
جشنواره زمستانی فروش ویژه کتاب های حقوقی چتردانش با 50% تخفیف


بسم الله الرحمن الرحیم


بدینوسیله به اطلاع می رساند با اعلام نتایج نهایی آزمون وکالت 95و آغاز برنامه ریزی مطالعاتی داوطلبان آزمون وکالت 96و نیز با توجه به نزدیک شدن ایام آزمون دکتری و کارشناسی ارشد، نشر چتردانش اقدام به برپایی «جشنواره زمستانی فروش ویژه کتاب های حقوقی» با ارائه تسهیلات در خدمات آموزشی و عرضه کتب منتشره نموده است. از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می آید، در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات این جشنواره، از تاریخ 1395/10/1لغایت 1395/10/8 به دفتر مرکزی موسسه آموزش عالی آزادچتردانش مراجعه فرمایند. ضمناً در همین خصوص نکاتی به استحضار می رسد:

1-در این جشنواره می توانید با تخفیف ویژه نسبت به ثبت نام در کلاس های آموزشی و آزمون آزمایشی اقدام فرمایید.

2-در این جشنواره کلیه قوانین (اعم از مجموعه قوانین، نموداری، راهنما و ...) با تخفیف 50% و سایر کتب با تخفیف 30% عرضه خواهد شد.

3-کلیه علاقمندانی که به هر دلیلی امکان خرید حضوری را ندارند، می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب چتردانش از تخفیف 20%(نسبت به کلیه کتب) بهرمند گردند.

4-پس از پایان این جشنواره، نشر چتردانش قصد برپایی هیچ نمایشگاه یا فروش ویژه دیگری را تا نمایشگاه بین المللی کتاب تهران(اردیبهشت96) ندارد.

5-پیش از مراجعه، لیست کتب مورد نظر خود را (براساس اطلاعات موجود در سایت نشرچتردانش) تهیه فرمایید تا در حین مراجعه نسبت به انتخاب کتب، دچار سرگردانی نشده و عملیات دریافت کتب با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

6-با توجه به شلوغی در ساعات بعدازظهر و نزدیک به مغرب،‌ در صورت امکان از ساعات پیش ازظهر برای مراجعه به نمایشگاه استفاده فرمایید.

7-جهت رفاه حال مشتریان گرامی، برخی کتب حقوقی مورد نیاز داوطلبان که توسط سایر ناشرین حقوقی نیز انتشار یافته است نیز در این جشنواره با همان تسهیلات فوق الذکر عرضه می گردد.برچسب ها: جشنواره زمستانی فروش ویژه کتاب های حقوقی چتردانش با 50درصد تخفیف