با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
اطلاعیه تکمیل ظرفیت كانون وكلاى دادگسترى مركز

اطلاعیه تکمیل ظرفیت

ضمن عرض تبریک به قبول شده های تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز سال 1394 توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید...

 

ضمن عرض تبریک به قبول شده های تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز سال 1394 توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید:

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1394 از تاریخ 24/7/95 لغایت 1/8/95 به صورت اینترنتی از طریق سایت کانون خواهد بود.

الف- مدارک مورد نیاز:

لازم است بعد از انجام ثبت نام اینترنتی ،اسکن مدارک درخواستی و ارسال الکترونیکی آن،مدراک مورد نیاز به ترتیب ذیل « از زیر به رو » مرتب نموده و منگنه نمائید:

1-تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه(به ترتیب شماره صفحه به طوری که صفحه اول در زیر قرار گیرد و به همین ترتیب تا آخرین صفحه شناسنامه «از زیر به رو»

2-تصویر برابر با اصل کارت ملی «پشت و رو»

3- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت ویا معافیت دائم برای آقایان (کارت جدید سیستم هوشمند یا ارائه رسید درخواست تعویض کارت از دفاتر پلیس +10)

4- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی

5-تصویر پروانه کارآموزی «مخصوص کسانی که دارای پروانه کارآموزی می باشند»

6-عکس پرسنلی رنگی (تمام رخ - زمینه روشن - سه در چهار) به تعداد 10قطعه (عکس آقایان با کت و عکس خانم ها با حجاب کامل)

7-فرم تقاضای پروانه کارآموزی پس از ثبت نام اینترنتی و تهیه نسخه چاپی از آن ، به صورت جداگانه به ترتیب صفحات از پایین به بالا منگنه شود.(با موارد قبل منگنه نشود)

8-فرم شماره 9 (شرح مدارک مورد نیاز ثبت نام ) که به همراه فرم تقاضای پروانه کارآموزی چاپ می شود را به دقت مطالعه نموده، ضمن درج علامت در مقابل موارد ذکر شده در فرم ، تکمیل و با ذکر تاریخ امضاء شود.

9-یک سری کامل فتوکپی مصدق از تمام صفحات شناسنامه با دو قطعه عکس (با مشخصات فوق الذکر) جداگانه منگنه شود.

ب- نحوه ترتیب و تنظیم مدارک:

مدارک فوق به ترتیب زیر از پایین به بالا مرتب و در پاکت پستی A4 قرارگیرد(دقت شود ازتاکردن مدارک جدا پرهیزشود):

1-مدارک مورد نیاز موضوع بند 2 به ترتیبی که مرتب و منگنه نموده اید.

2-فرم تقاضای پروانه کارآموزی که پس از ثبت نام اینترنتی نسخه چاپی آن را دریافت و به ترتیب صفحات از پایین به بالا مرتب و منگنه نموده اید وبندهای 4 الی 7فرم تقاضای پروانه  کارآموزی حتما بعد از اخذ پرینت به صورت دست نوشته تکرار وامضاء شود

3-فرم شماره 8

4-فتوکپی شناسنامه و دو قطعه عکس (اضافه بر 10 قطعه عکس قبلی) که به ترتیب بند 5 مرتب و منگنه نموده اید.

5- فتوکپی کارنامه سنجش

جشیوه ارسال مدارک:

مدارک فوق را حداکثر ظرف 48 ساعت صرفا از طریق پست سفارشیبا ذکر رتبه اکتسابی در آزمون و قید عبارت (مخصوص قبول شدگان آزمون سال94-تکمیل ظرفیت)بر روی پاکت ارسالی به نشانی : تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، پلاک 3، کانون وکلای دادگستری مرکز کدپستی 1514934411 طبقه سوم ، واحد صدور پروانه ارسال شود.

تذکر : رسیدگی به مدارک براساس تاریخ وصول و رتبه اکتسابی صورت خواهد پذیرفت. بنابراین قبول شده هایی که در ارسال تسریع نمایند در اولویت رسیدگی به مدارک خواهند بود.

د- انتخاب شهر:

پس از ثبت نام اینترنتی ،ارسال مدارک و بررسی آنها از سوی کانون، در صورتی که نقصی در ثبت نام اینترنتی ، مدارک ارسالی و احراز شرایط قانونی مندرج در آگهی آزمون وجود نداشته باشد اجازه انتخاب شهر از طریق اینترنت داده می شود و این امر از طریق سایت کانون و ارسال پیام کوتاه به آگاهی قبول شدگان خواهد رسید.

به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد

اسامی تکمیل ظرفیت را از اینجا دریافت کنید .برچسب ها: آزمون وکالت