با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :





  • رتبه 1
    هادی قلیپور
    کانون انتخابی : آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : سوم
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : اردبیل
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    حسین امیرخانی
    کانون انتخابی : کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : کرمانشاه
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    محسن مولوی
    کانون انتخابی : همدان
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : چهارم
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : همدان
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    افشار سعیدی
    کانون انتخابی : آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : ارومیه
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    شهریار احمدی
    کانون انتخابی : چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : چهارمحال بختیاری
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    اسدالله بیرانوند
    کانون انتخابی : خوزستان
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : دوم
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : تهران
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    امیر مسعود دلاوری
    کانون انتخابی : مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : اصفهان
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    ندا عوض محمدی
    زنجان
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : دوم
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : زنجان
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    محمد فرج زاده
    اردبیل
    سهمیه آزاد
    سابقه حضور در کلاس های آموزشی چتر دانش
  • رتبه 1
    شیرزاد برادری جمهری
    آذربایجان غربی
    سهمیه ایثارگر
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : سوم
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : خوی
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    سیدعبدالوحید قائمی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه ایثارگر
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : شیراز
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    سیروس طهماسبی
    همدان
    سهمیه ایثارگر
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : جامع
    داوطلب شهر : همدان
    نمایش کارنامه
  • رتبه 1
    نادر محمدی
    گیلان
    سهمیه ایثارگر
    سابقه حضور در آزمون های چتر دانش
    گروه : اول
    نحوه شرکت : حضوری
    داوطلب شهر : گیلان
    نمایش کارنامه
  • رتبه 2
    مهدی امیری دوماری
    کرمان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 2
    محمد شاعلی
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    حسین قربانی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    زهرا رحیم پور
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    هاجر کاملی لنگرودی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    مریم جعفری
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    امین زالی قاضی ولویی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    عصمت فروهیده
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    سید علی کرم حسینی چاهگاهی
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 2
    محمد حیدری
    خوزستان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 2
    احمد اصغری
    کانون قم
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    امید فتاحی
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    علی روشنی حسن آبادی
    کرمان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    مهری علی حمزه
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    محمد فقیه لو
    قزوین
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    نرگس مرسلی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    سجاد ناصرپور بروجنی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    محمد بیران وندی
    خوزستان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    معین لنگری زاده
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    شهرزاد بهرامی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    مهدی نژادزمانی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    کریم امیرماهر
    زنجان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    زهرا کمالی دهقان
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 3
    احسان ابراهیمی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 3
    علی محمدیان
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 4
    مریم ولایی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 4
    رضا واحدی سلطان اباد
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 4
    رضا سیفوری
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 4
    معصومه غفاری
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 4
    علی مرادی
    اردبیل
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 4
    محمد بشارتلو
    گلستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    اکبر غفاری
    گیلان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 5
    مسعود ضرغامی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    مهدی سبزبان
    خراسان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 5
    اکبر مهدوی کرم شاملو
    اردبیل
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 5
    حمیدرضا رجبی
    البرز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 5
    میلاد عینی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    سولماز غلامی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    سعید عبدالرحیمی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    غزل فاروقی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    یوسف بهرامی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    ابراهیم شیر محمدی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    سارا حیدری
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 5
    مهرشاد نیک طلب
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    فرشته دوستی
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    ملیحه سرمدی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    مستوره محمدزاده
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    حسین عابدی
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    وصیه آقاجانی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    ابوالفصل سرچمی خواجه
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    مهدی ساعدی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 6
    نسرین خدابنده لو
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 7
    علی خانی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 7
    فوزیه جنتی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 7
    ندا صالح زاده
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 7
    مهدی کاووسی
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 7
    رمضانعلی محسنی
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 7
    سولماز صدیقی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    فاطمه هاشمی
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    زهره عالی پور
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    هانیه نصرالهی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    فائزه حسنلو
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    نظر کرانیان
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 8
    نیکو طالبی امانیه
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 8
    علی اکبر اعظمی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 9
    بهرام مرادی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 9
    مریم حیدرنیا
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 9
    یعقوب کلابی ایرانی
    خوزستان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 9
    شهره منصوری
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 9
    زینب محبی ولایی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 9
    سید شهرام مفتی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    محسن جوادی پور
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    مجتبی کیومرثی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    ونوس دارائی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    فرزانه زارع
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    مهرداد کریم خانی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    مرجان کلالی
    خراسان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    زینب کریمی منش
    گلستان
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 10
    مهشید کرباسی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    قربان جنگجو
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 10
    مریم نوروزی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    معین جعفری
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    سید علی حسنی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    شاپور رضایی
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    کریم علی زاده
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    آرزو اسماعیلی
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    محمد علینژادی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    معصومه حیدری
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    جاسم حبیبی مفرد
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    حسین زمانیان
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 11
    سحر رحیمی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    وحید معصومی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    پریسا استرکی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    مریم طهرانی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    فیروزه کشاورز
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    فاطمه علیان
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    نرگس پنجه شیری
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    رحمان جفتکار
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 12
    مرضیه جباری نسب
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 13
    علی آشب
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 13
    آیدین نیک فرجام
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 13
    سیده فاطمه هاشمی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 13
    محمد ابراهیم زاده
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 13
    مریم فرخ نژاد
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    الیاس اصغری
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    سهیلا آدینه وند
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    مهشید مهرابیان
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    عزیز صدری کورعباسلو
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    مهشید زرین ساعد
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    صدیقه آزادبخت
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    مازیار حبیبی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 14
    حیدر غریبلو
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    حمید بیات
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    عباد لشنی
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    محمدتقی فراهی بخشایش
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    سمیرا محمدی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    ارسلان برادری
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 15
    سمیرا عدل پسند
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    سکینه آدره
    گلستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    منصور قنبری قلعه
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    ندا شموسی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    الهه مهدیزاده
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 15
    الهام منتظری
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    رضا افشاری پور
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    نسیم جهاندیده
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    مهدی خانبابایی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    واحد خسروی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    بهاره نیک منش
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    یحیی خداپناهنده
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 16
    رضا محمدیان
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    بهزاد محمدی
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    اکبر اصلانی قیه قشلاق
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    رمضان عاشوری دارسرا
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 17
    سرمد فتح الهی
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    اکبر اصلانی قیه قشلاق
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    علی علی پور
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    پیمان حاتمی
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    علی دلاوری
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    الهام بهرامی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    سید محمد آبرومندی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    فرناز شهرکی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 17
    مهران عطایی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    مونا وکیلی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    حمیدرضا صادقی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    هادی مسیح زاده
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    سهراب نشاسته ریز
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    قادر عیسی زاده
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    سیدامین کاکوان
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    محمد روستابیک
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    کامبیز لطفی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    محرم گرگانی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    کبری عالی
    چهارمحال و بختیاری
    سهمیه آزاد
  • رتبه 18
    مریم دانشی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    حسین کشکولی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    میلاد طلایی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    میلاد طلایی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    جابر حق شناس
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    مهدی خوش خطی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    آرش محمدی دیمان
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    شیوا غلامی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 19
    زهرا طالبی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 20
    آمنه زندیه
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 20
    لیلا منافی
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 20
    آمنه زندیه
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 20
    محبی صدرا
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 20
    مرضیه زند کریمی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    امید احمدی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    علیرضا احمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    هدایت اله سروش مهر
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    ارسلان رستمی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    علیرضا احمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    زهرا حیدری
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    واحد قهری
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    فرناز طباطبایی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 21
    روح الله بنی فضل
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    سید مرتضی وزیری فرد
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    مریم السادات عباسی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    طناز مهرابی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    محمد نصیری
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    میلاد منتظری
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    مهرداد طهماسبی زاده خلیق
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 22
    امیر ملکوتی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 23
    سعید روحی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 23
    صلاح سلیمی موانه
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 23
    محمدرضا عسکرپور
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 23
    آسیه نیازی اوریمی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    آرمین اخترکاوان
    مرکزی (اراک)
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    محسن اسلامی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    رقیه رضایی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    امید رسول زاده
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    حمیدرضا دکامین
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 24
    نسیبه سعادت
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    مسعود ذولفقاری
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    مجید باهنگه
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    حمید یزدانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    فاطمه کرمی
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    امیرحسین مافی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    ناجی الهایی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    یونس مرزبانی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    محمد نعمتی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 25
    سمیه طالبی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    فاطمه عرب خزایلی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    مرجان امیری پری
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    مهدی مرادی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    هما پورمشایخی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    میلاد پناهی پور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 26
    سولماز مهربان
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    علیرضا سلطان محمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    میترا قنبرمولایی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    مجتبی بهرامی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    معصومه فرضی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    میلاد پیرنظری
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    بهنام محمدی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 27
    لیلا کاویانی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 28
    اصغر کردی
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 28
    روح اله دارابی
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 28
    فرزانه داوودی
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    مهدی نادری راد
    کانون قم
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    مهدی محمدی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    مهدی قائدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    همام عزیز زاده
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    فاطمه کلاهدوزها
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 29
    مرتضی غلامی جلالی
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 30
    سمیه پایدار
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 30
    عبدالعلی ملک زاده
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 30
    زهرا خلعتبری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 30
    علی اکبر صالحی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 30
    اکبر جباری
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 31
    میلاد ذوالفقاری
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 31
    بنفشه ارجمند مزیدی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 31
    فاطمه اسپرهم
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 31
    مریم رضایی
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 31
    سعید تاکستانی زاده
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 32
    علیرضا عطایی اطهر پور
    همدان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 32
    رحیمه مقصودی
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 32
    احمدرضا بابائی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 33
    سعید محمدی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 33
    آسیه جنتی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 34
    سهیلا نظری
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 34
    فاطمه ملکی غربی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 34
    مریم علیزاده
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 34
    یعقوب محمودی
    لرستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 35
    مجتبی میرشکار
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 35
    بتول نهاوندی نژاد
    زنجان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 35
    جمال احمدنژاد
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    نرگس میرزایی زاده
    کرمان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    رضا حسین زاده شهانقی
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    آرزو عظیمی قدسی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    رضا باغبانی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    احسان کرمی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    فردین فرزین مهر
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 36
    حشمت الله مرادی
    کردستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    امین فهیمی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 36
    محسن درخوش
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 37
    شهلا منصورخاکی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 37
    سارا صادقی کرمانشاهی
    کرمانشاه و ایلام
    سهمیه آزاد
  • رتبه 37
    حسین ممشلی
    گلستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 37
    سلیمان نصیری
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 38
    افشین ارجمندی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 38
    فاطمه بیگی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 39
    سیدمحمد طباطبایی نژاد
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 39
    شیوا ادهمی
    گلستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 40
    فرشاد رزاقی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 40
    عباسعلی قربانیان
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 41
    نشمیل صابری
    آذربایجان غربی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 41
    آرزو پاکدل
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 42
    زینب حسامی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 42
    خدیجه فیضی پور
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 42
    نجمه یوسفی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 43
    سیدرسول میرنصیری
    مرکز
    سهمیه ایثارگر
  • رتبه 43
    بهناز شفیعی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 43
    سید محمد شانه دشتی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 44
    علی خلیلنژاد
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 45
    ندا آذر تاج
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 45
    آناهیتا محمدی نیا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 45
    بنیامین احمدی
    بوشهر
    سهمیه آزاد
  • رتبه 45
    کبری عسکری مژدهه
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 45
    ناهید مهرور
    گیلان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 46
    ساسان شیخی صومعه
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 47
    بهادر حمیدی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 48
    هومن عطائیان فر
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 48
    مهرداد سلامی
    اردبیل
    سهمیه آزاد
  • رتبه 49
    فاطمه بحرانی
    خوزستان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 49
    لیلا مبارکی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 50
    سمیه بهرامخانی
    قزوین
    سهمیه آزاد
  • رتبه 50
    شهاب نیری
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 50
    فاطمه لاوی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 50
    شهاب نیری
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 51
    احمدرضا عراقی نیکنام
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 51
    حامد صالحی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 52
    ناهید رضایی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 53
    سعیده جان بزرگی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 53
    معصومه نوربخش
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 54
    عاطفه خداویسی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 56
    فاطمه ساداتی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 56
    عباس مهرابی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 56
    فریده زرگر
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 57
    بهرام احمدی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 57
    محدثه رحیمی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 57
    رضا قارلقی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 58
    حبیب الله رفیعی پور
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 59
    فرشاد چینا
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 59
    سالار ابدی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 59
    فرشاد چینا
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 60
    توحید عبدخدایی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 60
    پوریا جعفرنیا
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 61
    ابراهیم عبدالملکی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 61
    حامد صفری نودهی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 62
    نسترن محمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 63
    مژگان بدری زاده
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 64
    معصومه پناهی گل سفیدی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 64
    مهدی حسنعلی زاده
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 66
    فریده درزی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 68
    شیما سیاه تیری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 70
    رقیه زکی
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 71
    قربان بابایی حاجی
    مازندران
    سهمیه آزاد
  • رتبه 71
    توحید جودیان
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 72
    مهدی کهن ترابی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 75
    مجید مجیدی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 75
    محسن زارعی زیاری
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 80
    محمود حبیبی تبار
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 80
    هادی عسگری
    آذربایجان شرقی
    سهمیه آزاد
  • رتبه 80
    محمد اکبری
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 82
    مهدیه اعتمادیان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 83
    مرضیه قاسمی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 84
    فاطمه نوروزی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 88
    سمیرا یوسفی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 88
    سیده زهرا حسینی
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 90
    امینه مختاری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 91
    مجید منفرد
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 92
    ابراهیم بیرانوند
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 93
    نرگس باقری
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 95
    زهرا چنگانی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 95
    سیده ندا حسینی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 96
    جمال کرمی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 97
    نرگس خمیس ابادی
    البرز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 97
    بهمن علی نیا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 98
    حسین کارگر
    فارس و کهکیلویه
    سهمیه آزاد
  • رتبه 99
    حسن منتظری نجف آبادی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 100
    مریم شریفی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 103
    ایمانه برخوردار
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 104
    سیده رقیه هاشمی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 107
    مریم حاجی باقر
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 107
    کامران کرمی تپه زردی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 108
    سمیه سیفی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 109
    افشین توکلی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 110
    محمدامین نجفی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 111
    هدیه قاسم
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 114
    ستار حسن شیخی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 115
    احمد غلامی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 116
    ابولفضل صلحی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 116
    سارا شهبازی
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 120
    زهرا شعبان پور
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 126
    وجیهه جاوید مقدم
    اصفهان
    سهمیه آزاد
  • رتبه 128
    محمد روغنی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 131
    مرتضی ابوالحسنی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 132
    امیر پارساپور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 141
    بابک سلیمی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 145
    حمید گمشادزهی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 150
    صادق آدینه وند
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 151
    هانیه شهرامی منش
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 154
    محمدعلی ابراهیمی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 159
    حسن فرخی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 159
    پرهام وفایی مطلق
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 164
    نسترن سیدمحسن دربندی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 170
    مهدی باقری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 172
    مهدی سلامی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 179
    علی سیفی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 181
    سیما ولی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 183
    معصومه زمانی مقدم
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 197
    سارا میرزایی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 198
    پریسا ناصری پور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 202
    عارف نوپور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 205
    حسن دامن نیا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 207
    احمد مدنی علمداری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 212
    علی اکبر خدادادی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 213
    فاطمه نظام دوست
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 215
    مینا جوزی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 217
    محمد علی باقرصاد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 244
    پگاه قاسمیان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 249
    حسین الغوثی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 250
    بهنام نریمانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 255
    نرگس آهنین پنجه
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 262
    الهه نظری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 270
    سیدمحمدحسین رضوی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 279
    بابک زارع لواسانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 282
    امین چهارپاشلو
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 285
    علی حیاطی اصل
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 292
    بهنود خلف خانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 295
    امین صدری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 298
    سعید سنایی پور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 305
    رضا حامدمحولاتی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 313
    حمیدرضا مشتاقی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 331
    سمانه زارع
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 332
    سیدمحمدحسن فاطمیون
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 336
    علی جعفری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 355
    امیررضا امیریان منش
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 357
    محمدجواد شعبان نیامنصور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 360
    مرتضی مرادنژاد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 378
    محسن یزدان پرست
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 379
    محمد رضایی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 385
    علی رحیم زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 389
    امیررضا افشار
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 404
    سپیده امجدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 410
    محسن عسگری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 410
    میثم شمس آرا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 412
    مازیار متاجی تیموری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 413
    شیوا ده مرده یی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 417
    مریم حقیقت پژو
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 428
    روناک معظمی گودرزی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 435
    لیلا ثابتی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 450
    عباس نادری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 467
    مهدی نائینی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 473
    مونا صادق
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 475
    مینا محسن خرمی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 475
    علی اصغر افخمی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 481
    ام البنین خاکی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 490
    سعید نورا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 493
    امید تاجیک خراسانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 496
    سید محمد ابراهیم طباطبایی مجد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 500
    هادی شیری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 502
    فاطمه شهبازی میان کسگری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 505
    حسین اکبری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 507
    سحر فرشی قدسی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 511
    سعید فتحی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 518
    رضا شمسی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 520
    الهه صادقی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 522
    مبین جهانی خشت مسجدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 536
    مینا ابرام
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 540
    نوشین حیدری فرد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 540
    نوشین حیدری فرد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 544
    سجاد درویشی عباس آبادی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 550
    فاطمه عسکری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 550
    مهناز بهرامیان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 550
    اعظم علیزاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 554
    سمیرا آهنگر
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 567
    رضا تمیزکار
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 570
    ناهید نظری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 570
    محمدحسین مهدی پور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 580
    محیا بیک زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 581
    بهرام وثوقی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 583
    سید رسول قاضی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 587
    مرجان پانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 591
    الهه نجمی دولت آبادی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 603
    سعید ییل خانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 608
    محمد الهی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 608
    فاطمه نوروززاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 615
    جواد عبدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 615
    مهدی عابدینی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 619
    معصومه امینی خو
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 621
    کریم علیزاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 627
    میلاد گلستان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 633
    سعید مقدم
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 637
    علیرضا عبداله پور
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 657
    سارا مجیدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 678
    جعفر بهشتی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 683
    ساناز حسینی کلاهی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 694
    الهام قزلو
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 706
    محمد عالی خانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 713
    فهیمه عرفانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 714
    حمید پیر تاجیان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 724
    فاطمه سلمانیان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 732
    مهری همتی راد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 736
    مسعود میرتقی‌زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 743
    پریسا خداوردی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 763
    سعید آراوند
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 765
    حمیدرضا عباسی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 777
    رضا باباجانی گاوزن
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 785
    جعفر خان محمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 786
    امین محمدی زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 786
    سید امیر حسین طباطبایی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 789
    مهدی نوروزی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 792
    ساناز عباسقلی زاده کاشی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 795
    سهیلا سلیمان زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 800
    علی نوروزی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 807
    سامان عسکری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 809
    فاطمه ثقفی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 817
    پیام برهمند
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 817
    ایام کمرخانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 823
    محسن انصاری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 830
    الهام احمدی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 836
    آمنه بازرگانی شیرازی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 839
    پریسا غفاریان
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 850
    مریم حسینی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 858
    شکوفه صفرنیا
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 861
    حسن علی زاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 883
    اسماعیل پارسه
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 885
    آزاده علینقی زاده اردستانی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 890
    موسی نذیری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 892
    محمدرضا بنازاده
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 902
    اکرم یوسفی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 914
    نگین صابری
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 916
    علی حاتمی راد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 918
    پویا یعقوبی راد
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 924
    حورا آهنی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 928
    گل رخ بهادر
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 932
    پریسا فتوحی
    مرکز
    سهمیه آزاد
  • رتبه 936
    مرجان بائی
    مرکز
    سهمیه آزاد


تذکر :
کلیه پذیرفته شدگان مذکور از کلاس های آموزشی و یا آزمون های آزمایشی چتر دانش بهره مند گردیده اند که نمونه کارنامه های آزمون های آزمایشی آنان نیز جهت رویت مراجعین عزیز وب سایت قرار داده می شود. درج اسامی پذیرفته شدگانی که از بسته های آموزشی موسسه استفاده نموده اند، بدلیل عدم تکمیل فرم ثبت نام امکان پذیر نیست .



تطبیق سوالات آزمون وکالت 94 با